unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Terchová - 3. najkrajšia obec na Slovensku

slovakregion vysledky2015Terchová skončila v prestížnej súťaži slovakregion.sk o najkrajšie mesto a obec Slovenska 2015 na skvelej tretej pozícii. Za našu obec dovedna hlasovalo 19 023 ľudí a za prvým Hlinným sme zaostali o 2 841 hlasov. Najkrajším mestom na Slovensku pre rok 2015 je Prievidza.

Terchová sa v predošlých ročníkoch umiestnila na 13., 10., 7. a teraz na 3. mieste, čo dáva skvelý základ pre budúci ročník.

Všetkým priaznivcom našej obce ďakujeme a veríme, že spoločnými krokmi budeme budovať atraktívnu obec nie len pre turistov, ale hlavne pre občanov.

Komentáre ku článku:   

 
-1 # Tomáš G 10.11.2015 08:36
Tomáš G
Super! Hlasoval som.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # Milan T 10.11.2015 10:52
Milan T
Gratulujem k peknému umiestneniu, držím palce aby postúpila až na vrchol súťaže. Tá prírodná kulisa, ktorá ju obklopuje - ju k tomu predurčuje.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # Stefan 16.11.2015 10:42
Stefan
Brawo Terchowa, pozdrowienia z Polski
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+3 # miroslav rechtorík 21.11.2015 15:21
miroslav rechtorík
ahoj,sice byvam v čechach pochadzam z rodneho mesta s pod rozsutca a som velmi stastny ze som a budem srdcom odkial som a som na to moc hrdy
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # Ján Džono Krištofík 11.12.2015 10:58
Ján Džono Krištofík
Som rodák z Čachtíc a Trenčína, bývam od r.83 v Prahe, ale tak silný cit k Terchovej, aký mám v posledních časoch, som nikdy nemal! Až mi mráz behá po chrbte z vášho života a užívania si nádherných osláv v šľapajach otcov a materí... Vivat, Jánošíkovci! Prajem vám všetkým len to najlepšie, lebo si to zaslúžite!!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.