unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Vyčistime si Terchovú - brigáda

vycistime-si-terchovu-obrJozef Dávidík, starosta obce Terchová, pozýva dobrovoľníkov z radov občanov, mládeže, spoločenských organizácií (holubiari, poľovníci, rybári, jaskyniari, požiarnici, združenie turizmu, futbalisti, lyžiari, divadelníci, folkloristi) na brigádu s názvom „Vyčistime si Terchovú“, ktorú organizuje obec Terchová.

Brigáda sa uskutoční v sobotu, 29.4.2017 od 8:00 do 12:00. Po ukončení bude malé občerstvenie v kultúrnom dome A. Hlinku. Zraz účastníkov je o 8:00 pred obecným úradom, pred školou u Gregušov a pred Hotelom Diery na B. Potoku, kde si účastníci vyzdvihnú igelitové vrecia a dostanú pokyny. Od 8:00 do 8:30 budú pracovníci Obecného úradu rozdávať vrecia popri hlavnej ceste do Struhárne a Bieleho Potoka.

Komentáre ku článku:   

 
+5 # Jano 03.04.2017 20:52
Jano
No hlavne by ste mali opravit zabradle pri Kulturnem dome. Uz je to od jesene a je to robota pre jedneho murara na dva dni. To tam nikeho nemate na urade co by to urobel? tak si najmite, preboha. Vsak ked tam niekto zhuci do rieky, nejake decko, potom bude neskoro.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Dagmar Chrenáková 04.04.2017 10:34
Dagmar Chrenáková
A nezabudli ste na Vyšné Kamence? Aj tie sú súčasťou Terchovej...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # Michael 07.04.2017 20:47
Michael
No, keď už píšete čo treba,a čo takto konečne chodník na Bielom Potoku?Nech Boh chráni keď idete s deťmi a uzavrú Strečno,to je hanba , čo tam na Tom úrade robia?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+3 # Ján 09.04.2017 12:19
Ján
Dúfam, že osadíte aj tie retardéry, lebo načo sa kupovali, keď sa nepoužívajú? Zase len zbytočne vyhodené peniaze.... Hlavne, že sú osadené značky....
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # woo 11.04.2017 07:33
woo
Veru, s tymi znackami pri korune sa niekto dobre pohral...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # Jano 16.04.2017 20:10
Jano
chalabohu, ze ste ma vypoculi a opravili to zabradlie. ale uz Vas nenapadlo, ked ste tam mali obkladaca, ze viacero stlpikov je opadanych od obkladu a tiez tie schody ku uradu vam opadavaju. To ked sa neopravi hned, tak to bude cele nanic. a aj tie rurky vam vandali kryvia, vsak to opravte lebo to vyzera brutal zle. Vidno, ze nie ste detailisti, ako to bolo za minulého starostu
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.