unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Vyčistime si Terchovú - brigáda ZRUŠENÁ

2016-04-30 09.35.11

Jozef Dávidík Starosta obce Terchová ďakuje všetkým dobrovoľníkom z radov občanov, mládeže a spoločenských organizácií ktorí prejavili záujem o brigádu s názvom „Vyčistime si Terchovú“. Brigáda sa vzhľadom na dlhodobo nepriaznivé počasie neuskutoční.

Zároveň vás žiada o venovanie stálej pozornosti čistote verejných priestranstiev a okolí svojich domovov.

Komentáre ku článku:   

 
+5 # Palo 28.04.2017 17:24
Palo
Načo upratovať, však všetko už odniesla voda. No ešte, že pršalo. Inak ak by ste chceli vedieť tak zajtra už nemá pršať tak sa mohlo makať. Len to by sa muselo chcieť. Zas bude mať Terchová čo ponúknuť turistom, neporiadok, rozbité veci a vyrúbanú Vrátnu. PS: Inak odborníci z NDR už vynašli odborný Latinský názov pre lykožrúta. OMNITRAD-us Latikus po slovensky Lykožrut Sm(e)rek-ový.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.