unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Preteky gazdovských koní 2012 - plagát

plagat-kone-2012.jpg13. ročník Pretekov gazdovských koní sa uskutoční 18.februára 2012 pod sochou Juraja Jánošíka. Môžete sa tešiť aj na pravú terchovskú zabíjačku, ktorá sa začne už o 9:00 hod. Štart pretekov je naplánovaný na 10:00 hod. Všetci ste srdečne pozvaní.

Hlavní partneri: Slovenská agentúra pre cestovný ruch, A-Auto s.r.o., Žilina, SUZUKI, Holúbek, s.r.o., Maruna, s.r.o., Hotel GOLD

Partneri: Fema Invest, spol. s r.o.,František Zicho, Viktor Vallo, Tercia spol. s r.o., Penzión COVERA, IPK, s.r.o., Vladimír Vallo, Datastav s.r.o., Stavmit s.r.o, Jaroslav Adamovský, Hotel  DIERY, Jozef Dikoš, FK Terchová

Mediálny partner: Rádio ZET

Plagát

Komentáre ku článku:   

 
0 # Veronika2 04.06.2012 13:18
Veronika2
super, tešíííme sa :-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # zdena ocanska 04.06.2012 13:19
zdena ocanska
skvela akcia, krasny zazitok, zabijacka prasiatka nemala chybu a jedlo bolo mnam, dakujeme, prideme aj o rok a v lete urcite do uzasnej Terchovskej zahrady, velmi mily personal =pochavala!!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.