unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Preteky gazdovských koní 2012 - fotografie

kone-kosec.jpgPreteky gazdovských koní v Terchovej ponúkli aj na 13. ročníku, ktorý túto poslednú fašiangovú sobotu pripravili pracovníci Obecného úradu, Miestneho kultúrneho strediska, RIC Tterchovec, Združenia turizmu Terchová a mnohí tunajší nadšenci, množstvo bohatých zážitkov. Milovníci koní, športového zápolenia, ale aj tunajšej prírody si určite prišli na svoje.

Biela perimbaba pod sochou Juraja Jánošíka síce pre pretekárov a gazdov z rôznych regiónov Slovenka pripravila dosť namáhavý terén, zato ukúzala krásu tunajšieho malofatranského kraja. Ako si mnohí povzdychli, bodaj by snehu mali v Terchovej na každom ročníku Pretekov gazdovských koní. A ak sa vám atmosféra 13.ročníka páčila, nezabudnite prísť o rok. Vlastne na čo čakať! Obec Terchová vás privíta stále, aby si užili nádherný kraj, prírodné zaujímavosti a množstvo ponúk pre zimné športy.

Fotografie - Milan Kosec

Fotografie - Marián Žiška

Komentáre ku článku:   

 
0 # zdena ocanska 04.06.2012 13:10
zdena ocanska
skvela akcia, krasny zazitok, zabijacka prasiatka nemala chybu a jedlo bolo mnam, dakujeme, prideme aj o rok a v lete urcite do uzasnej Terchovskej zahrady, velmi mily personal =pochavala!!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Marika Walderová 04.06.2012 13:10
Marika Walderová
... tak toľko ľudí hádam na koníkoch v Terchovej ani nikdy nebolo ... a hlavne, že konečne počasie také, ako má byť ... ako v rozprávke :-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Zuzanka 09.08.2012 14:57
Zuzanka
Nádherne bolu super zážitok a nádherne fotečky sú porobené pán Žiška klobúk dole dôfam že budete fotiť aj budúci rok :) už sa teším :)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.