unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Súťaž o 3 permanentky na Jánošíkove dni 2012

janosikove-sutaz-2012Na Facebookovskej stránke Jánošíkových dní bude prebiehať súťaž o 3 permanentky na jubilejný 50.ročník Jánošíkových dní v Terchovej. Postačí, keď si správne tipnete počet hudobníkov, z ktorých na minuloročných Jánošíkových dňoch pozostával Terchovský symfonický orchester. O víťazovi rozhodne najbližší, prípadne presný tip počtu účinkujúcich. V prípade rovnosti výsledkov sa bude za správnejší tip považovať ten, ktorý bude bližšie k presnému počtu muzikantov, spevákov a dirigentov, z ktorých orchester pozostával.

Napríklad, ak si myslíte, že minuloročný orchester pozostával z 10 členov, prosím uveďte aj Váš tip na počet hudobníkov, spevákov a dirigentov. Pre tento počet napríklad 3 hudobníci, 5 speváci a 2 dirigenti. Súťaž bude prebiehať od vyhlásenia súťaže (od 2.júla 2012) do utorka 17.júla 2012. Každý zo zapojených môže svoj tip zaslať len raz. V prípade porušenia pravidiel, vyhráva lístky ďalší v poradí. Súťaž bude prebiehať na Facebookovej stránke Jánošíkových dní www.facebook.com/JanosikoveDni

Zapojiť sa do súťaže

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.