unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Jánošíkové dni 2012 - návrat ku piatkovému programu + fotografie

jan-dni-piatok-zhrnutiePiatkový program na Jánošíkových dňoch sa oddávna nesie v znení terchovskej hudby a nebolo tomu inak ani na tomto jubilejnom ročníku. Program začal vernisážou výstavy z kresleného zbojníckeho seriálu, neskôr pokračoval program v šapitó, kde ste mohli vidieť  súbory, ktorých zakladateľom bol terchovský rodák Miroslav Vallo. Amfiteáter Nad bôrami hostil večerný program, na ktorom sa predstavilo množstvo muzikantov, spevákov a tanečníkov z kraja Jánošíka.

Vystúpili Heligonkári z Rovne, terchovské muziky Pupov, Jozefa Ďuračku, Ťažká muzika, ľudové hudby Juraja Jánošíka, Vila Mešku, Terchovec, spevácke skupiny Podolie, Tíšina, Ženy spod Rozsutca, Trio z Chotára, Terchovskí seniori, Hnojňaňe, folklórne súbory Chotár,Terchovec, Stavbár, Helena Záhradníková. Zábava pokračovala v šapitó ľudovou veselicou.

Fotografie z piatka

Komentáre ku článku:   

 
-1 # Terezka 04.08.2012 18:00
Terezka
..a na účinkujúcich v šapité ste akosi "zase" pozabudli...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.