unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

banner-17

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Jánošíkove dni 2017

Základné informácie o Jánošíkovych dňoch 2017

DSC 2527Obec Terchová vás pozýva na jubilejný 55. ročník Medzinárodného folklórneho festivalu Jánošíkove dni, ktoré sa uskutočnia 3. - 6. augusta 2017 v Terchovej! Všetci v Terchovej pilno pracujeme na tom, aby vo vás atmosféra festivalu a vybraní účinkujúci zanechali nezabudnuteľné pocity. Tešíme sa na vás!

Registrácia stánkového miesta - Jánošíkove dni 2017

stanky-jdPrenájom stánkových plôch počas Jánošíkových dní je v réžii obce Terchová. Pre registráciu je potrebné vyplniť formulár. Formulár je možné vyplniť a zaslať online alebo si formulár stiahnite a vytlačte, vyplňte a zašlite poštou na Obecný úrad Terchová. Pomôžete nám tak získať údaje potrebné pre výberový proces ako aj lokalitu Vášho stánku. Pred vyplnením si prosím prečítajte všeobecné podmienky.

Termín konania Jánošíkových dní je 3. - 6. augusta 2017.

55. ročník Jánošíkových dní - PRÍPRAVY NA JUBILEUM SÚ V PLNOM PRÚDE

REE 4542 - reefe WEBSIZEOrganizátori Jánošíkových dní už na jeseň 2016 informovali verejnosť, že 55. ročník tohto medzinárodného folklórneho festivalu sa uskutoční 3. – 6. augusta 2017. V piatok, 20. januára, zasadol prvý raz v tomto roku organizačný štáb, ktorý ocenil skutočnosť, že Jánošíkove dni môžu počítať s finančným príspevkom schváleným zo strany Fondu na podporu umenia. Nasledujúci príspevok šéfdramaturga festivalu Petra Cabadaja bližšie ozrejmuje ideový a dramaturgický koncept pripravovaného jubilejného ročníka „terchovského štátneho sviatku“.

Vizuál Jánošíkových dní 2017

vizual-jdV dňoch od 3. do 6. augusta 2017 sa uskutoční jubilejný 55. ročník Jánošíkovch dní v Terchovej. Prinášame vizuál tohto jedinečného terchovského podujtia.

Jánošíkove dni 2017 - termín konania

JD-17-fbObec Terchová vás pozýva na jubilejný 55. ročník Medzinárodného folklórneho festivalu Jánošíkove dni, ktoré sa uskutočnia 3. - 6. augusta 2017 v Terchovej! Všetci v Terchovej pilno pracujeme na tom, aby vo vás atmosféra festivalu a vybraní účinkujúci zanechali nezabudnuteľné pocity. Tešíme sa na vás!

Svoju účasť na podujatí môžete potrvdiť aj na udalosti na facebooku

partneri-jd