unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Koniec sveta podľa 212 aj s Terchovskou muzikou

koniec-sveta-212V decembri sa v dvoch najväčších slovenských mestách uskutoční koncertné podujatie Koniec sveta podľa 212. Predstavia sa na ňom spevák Richard Müller, hudobník Ivan Tásler, speváčka Jana Kirschner, skupina Horkýže Slíže, český spevák David Kraus a Terchovská muzika.

V Bratislave sa akcia uskutoční 12. decembra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. V Košiciach je podujatie naplánované na 21. decembra, dejiskom bude Steel aréna. Začiatok je v oboch prípadoch naplánovaný na 19:00.

 

Najlacnejšie vstupenky na akciu v Bratislave stoja 19 eur, najdrahšie 49 eur. Pre koncert v Bratislave je možné zakúpiť aj vstupenky VIP v hodnote 212 eur, ktorých majiteľ bude mať k dispozícii luxusné sedenie vo VIP zóne štadióna, nealkoholické občerstvenie, whisky, vodku, pivo, biele a červené víno počas koncertu i po jeho skončení.

Vstupenky:

Predaj vstupeniek Bratislava - http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=70025
Predaj vstupeniek Košice - http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=70025
 
Rok  2012  je rokom agentúry 212 ktorá Vám prináša vysnený koncert možno aj posledný v dejinách agentúry v prípade, že sa splní predpoveď Mayského kalendára i posledný v dejinách ľudstva. Na jednom pódiu sa predstavia v dva magické dátumy,  na ktorých podobné opakovanie budeme čakať niekoľko storočí, hviezdy nášho hudobného neba.

K jedinečnosti podujatia netreba nič viac dodávať, dámy a páni môžete sa tešiť na:
 
RICHARD MÜLLER
IMT SMILE
JANA KIRSCHNER
HORKÝŽE SLÍŽE
DAVID KRAUS
TERCHOVSKÁ MUZIKA
 
Pre koncert v Bratislave je možné zakúpiť vstupenky VIP v hodnote 212 .-€, táto vstupenka Vám zaistí:

  • Luxusné sedenie vo VIP zóne štadióna
  • Luxusné niečo do pusinky a nealko občerstvenie počas koncertu i po jeho skončení
  • Pravú Whisky CHIVAS, originál jedinečnú ruskú vodku BELUGA, kvalitné biele a červené víno PAVELKA, pivo, nealko COCA COLA,  všetko počas koncertu i po jeho skončení, konzumácia je ohraničená iba státim na vlastných nohách a neobťažovaním ostatných spolu žúrujúcich – organizátor si vyhradzuje právo vyviesť z VIP zóny neslušne sa správajúceho alebo obťažujúceho návštevníka
  • Zabavenie sa pri naživo hudbe niektorých z účinkujúcich po koncerte priamo vo VIP zóne

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.