unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Martinská veselica 2012

fst12Pozývame rodičov a priaznivcov folklóru na folklórnu veselicu, ktorú organizuje FS Terchovec v spolupráci s RIC Terchovec.

Veselica je súčasťou Martinských osláv 2012 v Terchovej. Mladí aj starší, ktorí máte radi terchovskú muziku, tanec a spev, neváhajte a príďte podporiť túto aktivitu, ktorou by sme chceli spestriť Martinské hody, ktoré Terchová v minulosti slávila.

Chceme, aby sa táto folklórna veselica stala tradíciou, ktorá umožní stretnúť sa s priateľmi a zabaviť sa. Atmosféru folklórneho večera spríjemní ĽH Terchovec, ĽH Pupov, skupina TIMEX.

Kultúrny program zabezpečí FS Terchovec. Krojovaní účastníci budú odmenení prezentom! Všetci ste srdečne vítaní.

Lístok na Martinskú veselicu stojí 20 €. V cene lístka je prípitok,večera, káva, kapustnica, víno 0,7 l pre pár. Pre predpredaj lístkov a ďalšie informácie kontaktujte Miloša Bobáňa na telefónnom čísle 0915 820 692, alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Podujatie organizuje FS Terchovec, Vladimír Švec a RIC Terchovec.

Súhrn informácii:

Termín: 10.11.2012  o 20.00 hod.
Miesto konania: RIC TERCHOVEC Terchová
Usporiadateľ: FS-Terchovec,Vladimír Švec RIC Terchovec Terchová 
Hrá: skupina TIMEX,ĽH-PUPOV,ĽH-TERCHOVEC
Vstupné: 20,-€ v cene:prípitok,večera,káva,kapustnica,víno 0,7 l pre pár
Kultúrny program: FS-Terchovec
Tombola: 1,-€
 
Krojovaní účastnici budú odmenení prezentom!
 
Všetci ste ste srdečne pozvaní!

Komentáre ku článku:   

 
+1 # Miloš Bobáň 13.11.2012 03:35
Miloš Bobáň
Rodičovská rada FS-Terchovec chce touto cestou poďakovať všetkým účastníkom Martinskej veselice 2012,ktorá sa konala 10.11.2012 v priestoroch RIC Terchovec Terchová.Sme radi,že ste nám zachovali svoju priazeň a prišli sa príjemne zabaviť a spríjemniť si večer v kruhu priateľov a známich.Špecial né poďakovanie patrí sponzorom podujatia FA Čarny s.r.o Martin,PIZZA ITALY Pavol Michálek,MIKRAS TAV s.r.o Michal Králik Teplička n/Váhom.Vďaka patrí aj darcom tombol FA EKODENDRA Varín Martin Weiner,p.Bohuš Kubala Dolná Tižina,FA RICOS Anton WILLIGER,Slovna ft Vyšné Kamence,Penzion Zbojník Vyšné Kamence,STK MIKO Žilina,TENTO Žilina,Reštaurá cia Kultúrny dom Terchová,Zelená planéta jazyková škola Gabriel Goda Terchová.Ostatn é vecné ceny do tomboly venovala rodičovská rada FS-Terchovec.
FS-Terchovec ďakuje hudobnej kapele TIMEX a ĽH-Pupov,ktorí hrali počas večera a vytvorili nádhernú atmosféru tohto podujatia.
Miloš Bobáň vedúci FS Terchovec.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.