verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Terchovský polmaratón

Výsledky Techovského polmaratónu

DSC 8770V sobotu, 10. októbra 2015 o 10:10 hod sa v Terchovej uskutočnil prvý ročník Terchovského polmaratónu, ktorého trasa viedla od obecného úradu do Štefánovej a Vrátnej. Na dvoch tratiach v celkovo štyroch kategóriách sa dovedna predstavilo 172 bežcov zo Slovenska, Česka, Poľska, Ukrajiny a Španielska. Polmaráton mužov vyhral Matej Pechota, ktorý 21,1 km dlhú trať zvládol v čase 1:22:59,9. Najlepším Terchovcom bol Tomáš Dikoš (so stratou 01:37,7), ktorý skončil na celkovom treťom mieste. Zo žien v polmaratóne zvíťazila Anna Bološáková s časom 1:38:39,5.

Terchovský polmaratón už tento víkend!

polmaraton-15-nohyTerchovský polmaratón je medzinárodný! Toto môžeme konštatovať dva dni pred jeho začiatkom, ktorý je naplánovaný na 10. 10. 2015 o 10:10 hod z pred budovy obecného úradu v Terchovej. Na dvoch tratiach o dĺžke 21,1 resp. 10 km sa predstavia okrem mnohých Terchovcov a zástupcov Slovenska, aj súťažiaci z Českej republiky, Poľska a Maďarska. Očakávaná účasť je viac ako 200 bežcov. Ceny sú pripravené pre víťazov kategórii mužov, žien a Terchovcov na oboch dĺžkach tratí, ktorí si odnesú putovnú putovnú cenu starostu obce. Ak sa podarí túto cenu niekomu vyhrať trikrát, stanú sa jej trvalým vlastníkom. Každý bežec, ktorý príde do cieľa, získava dobehovú medailu. Generálnym partnerom podujatia je Vrátna free time zone.

terchovsky polmaraton 2015 webPozývame všetkých bežcov, na prvý ročník Terchovského polmaratónu, ktorý sa uskutoční 10. 10. 2015. Štart polmaratónu je naplánovaný na symbolický čas 10:10 hod z pred budovy obecného úradu v Terchovej. Trasa polmaratónu má 21,1 km a bude viesť do Vrátnej doliny a Štefánovej. Prevýšenie trate je 370 metrov.