unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Terchovský Budzogáň 2011 - informácie (pokyny, vstupenky, ubytovanie, doprava...)

banner_budzogan_222.jpgJe prísne zakázané !
...vnášať do priestoru konania akcie sklené nádoby a fľaše, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, dáždniky, predmety ohrozujúce bezpečnosť, drogy, psychotropné látky, horľaviny a zbrane akéhokoľvek druhu. Nie je dovolené vnášať magnetofóny, filmové kamery, videokamery (vrátane DV, DV Cam, Beta Cam, Super VHS, ...) ani profesionálne fotoaparáty. Zhotovovanie zvukových, filmových, fotografických alebo videozáznamov je prísne zakázané, a to i pre súkromnú potrebu.

Terchovský Budzogáň 2011 - program

banner_budzogan_222.jpgJubilejný piaty ročník TERCHOVSKÉHO BUDZOGÁŇA (12.-13.august 2011) má už takmer kompletný zoznam umelcov a kapiel. Najnovšie pribudla svetovo známa kapela HELLOWEEN, ktorá patrí k priekopníkom melodického metalu.
Podobne ako HELLOWEEN aj niekoľkí slovenskí „headlineri“ zažijú na TERCHOVSKOM BUDZOGÁNI premiéru TUBLATANKA, MANTICORA, INÉ KAFE, CITRON, iní sa po prestávke s nadšením vrátia KABÁT, HORKÝŽE SLÍŽE. 

Terchovský Budzogáň 2011

budzogan.jpgTerchovský Budzogáň 2011 sa bude konať 12. a 13.augusta 2011. Informácie o vstupenkách nájdete po roztvorení celého článku.