unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Vítame vás na nových Oficiálnych stránkach obce Terchová

erb.jpgVítame vás na nových Oficiálnych stránkach obce Terchová. Staré stránky prešli rozsiahlým redesignom, o ktorý sa postarali dvaja naši občania Lukáš Jaroščiak a Jakub Hnidka.

Na stránkach nájdete množstvo noviniek, ktoré vám určite spríjemnia vašu návštevu týchto stránok. Ako prvé by sme chceli dať do pozornosti to, že ku každému článku budete môcť pridávať vaše komentáre a názory.

Ďalšou novinkou je aj nové interaktívne fórum, ktoré je založené na princípe vlákien (tém), vďaka tomu vždy budete mať prehľad o tom, o čom diskutujete pod vlastným nickom, ktorý si môžete rezervovať vďaka registrácii.

Registrácia je určite výhodná pre tých, ktorí budú tieto stránky navštevovať častejšie ako aj pre všetkých našich občanov. Registrovaní uživatelia totiž môžu pridávať fotografie z rôznych podujatí, na ktorých sa zúčastnili a majú pocit, že sú vhodné na zverejnenie. Ďalej môžu pridávať ubytovacie zariadenia, ktoré sa nachádzajú v Terchovej. Toto všetko ako aj mnohé iné výhody vám umožňuje registrácia.

Novinkou na našich stránkach sú aj ankety, ktorými sa budeme snažiť približovať našim občanom.

Všetci tí, ktorí budú chcieť odoberať novinky zo stránok, pre nich je pripravený RSS kanál.

Neváhajte a testujte nové oficiálne stránky. Akékoľvek otázky, týkajúce sa stránok píšte do fóra prípadne na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.