unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Štatistické zisťovanie VZPS

0kqI.statisticky urad jpgŠtatistický úrad SR od decembra 1992 začal vykonávať na úseku štatistiky práce výberové zisťovanie pracovných síl (VZPS), ktoré sa pravidelne vykonáva vo všetkých európskych krajinách.

Účelom štatistického zisťovanie je získať informácie na hodnotenie štruktúry zamestnanosti a nezamestnanosti v Slovenskej republike a jednotlivých regiónoch.

Vybrané domácnosti v našej obci navštívi pracovník Štatistického úradu SR - p. Mgr. Ľubomír Cviček, ktorý sa v domácnostiach preukáže služobným preukazom.

Celý oznam

Komentáre ku článku:   

 
0 # Barbora Žilková 07.02.2018 14:09
Moje meno je Barbora Žilková, som študentkou Ekonomickej univerzity v Bratislave a touto cestou by som sa chcela informovať, či sú verejne dostupné informácie týkajúce sa výberového zisťovania pracovných síl. Cieľom je zhodnotiť, ako vplýva cestovný ruch na zamestnanosť v cestovnom ruchu. Váš názor je pre mňa veľmi dôležitý.

Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď.

S pozdravom

Barbora Žilková
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.