unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Informácia o zámere realizácie projektu Centra integrovanej zdravotnej starostlivosti v obci Terchová

erbObec  Terchová plánuje v súvislosti s aktuálnou výzvou s kódom: IROP-PO2-SC212-PZ-2018-8 v rámci OP IROP 2014-2020, predložiť projektový zámer, týkajúci sa vybudovania Centra integrovanej zdravotnej starostlivosti v obci Terchová.

V súvislosti s minimálnymi požiadavkami na charakter služieb poskytovaných v budúcom CIZS plánujeme vytvoriť priestory pre:

  • lekárov poskytujúcich všeobecnú ambulantnú starostlivosť pre dospelých v rozsahu ekvivalentu plného prípadne polovičného pracovného úväzku,
  • lekárov poskytujúcich všeobecnú ambulantnú starostlivosť pre deti a dorast v rozsahu ekvivalentu plného prípadne polovičného pracovného úväzku,
  • lekárov poskytujúcich špecializovanú ambulantnú starostlivosť v odbore gynekológia-pôrodníctvo minimálne v rozsahu ekvivalentu 0,2  pracovného úväzku,
  • lekárov poskytujúcich špecializovanú ambulantnú starostlivosť v odbore stomatológ minimálne v rozsahu ekvivalentu plného prípadne polovičného pracovného úväzku,
  • a rovnako tak uvažujeme s vytvorením priestorov pre inú špecializovanú ambulantnú starostlivosť ako aj iné druhy zdravotnej starostlivosti alebo služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej starostlivosti ako i integrovaných sociálnych služieb.

Realizácia projektu CIZS je podmienená schválením nenávratného finančného príspevku s predpokladanou dobou realizácie v období 06/2019 – 05/2021 s následným uvedením do prevádzky 06/2021. 

V prípade, že máte záujem o pôsobenie v priestoroch budúceho CIZS kontaktuje povereného  zamestnanca obce:  Jozef Dávidík, starosta  prostredníctvom nižšie uvedených kontaktných údajov:

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  
telefón: 0415695138

ktorý Vám poskytne detailné informácie o podmienkach účasti na projekte CIZS.

Plánovaný termín predloženia projektového zámeru je v prvom júnovom týždni 2018. Z uvedeného dôvodu odporúčame všetkým potenciálnym záujemcom o pôsobenie v CIZS prejaviť záujem najneskôr do 22.5.2018, aby sme si do predloženia projektového zámeru vysvetlili všetky podmienky účasti v projekte CIZS.

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.