unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Terchovské Vianoce v Topoľčanoch zaznamenali veľký ohlas

DSC 6102.JPGTerchovské Vianoce v Topoľčanoch zaznamenali veľký ohlas. Topoľčiansky kostol sv. Gorazda a sv. Ladislava sa 28.12.2018 zaplnil do posledného miestečka.  Jedinečné vystúpenie, ktoré sa do nášho mesta dostali vďaka terchovskému rodákovi p. Jozefovi  Ďurkovi a mnohí ho sme ho videli v televízii,  spríjemnili a urobili slávnostným obyčajný piatok mnohým Topoľčancom.  Zvonivé tóny hudby, kroje, koledy a milé slovo ešte dlho doznievali  v srdciach  divákov. Mnohí neskrývali dojatie a vďaku.

V narodení Ježiša k nám prichádza láska a Terchovské Vianoce boli pre nás jej sprítomnením a pripomenutím.  V závere vystúpenia vedúci súboru spomenul slová Matky Terezy.  Terchovské  Vianoce sú pre nás dôkazom, že sa súbor  nimi aj riadi. Dali svetu najlepšie, čo majú. Za všetkých, ktorí koncert absolvovali úprimne ďakujem.

Alexandra Gieciová, primátorka mesta Topoľčany

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.