unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Kompostéry do každej domácnosti

komposterObec Terchová zavádza pre všetky domácnosti nový systém nakladania s biologicky rozložiteľnými komunálnymi odpadmi. Spočíva v povinnosti svojpomocne zhodnocovať tento odpad formou domáceho kompostovania. K tomu budú jednotlivým domácnostiam BEZPLATNE pridelené zo strany obce kvalitné plastové kompostéry typ: 1050 L, v počte 1ks a príslušné návody na jeho používanie.

Kompostéry na biologicky rozložiteľný komunálny odpad prideľuje obec do každej domácnosti od 18.3.2019.

S rozvozom kompostérov pre svojich obyvateľov sa postupuje podľa súpisných čísel, ulíc a osád. Kompostér je možné prednostne vyzdvihnúť aj na obecnom úrade, oddelení daní.

Podmienkou prevzatia je preukázanie sa občana platným občianskym preukazom potvrdzujúcim trvalý pobyt v obci. Občan pri podpise Protokolu o odovzdaní a prevzatí kompostéra prevezme kompostér, návod na obsluhu a príručku pre správne kompostovanie. Nárok na kompostér má každá domácnosť, ktorej zástupca má trvalý pobyt v obci Terchová.

Zmlúva o výpožičke
Návod na obsluhu
Kompostovanie - infoleták

Komentáre ku článku:   

 
0 # Dominik 11.05.2019 18:21
Koľko ste ich už odovzdali?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Marika 04.07.2020 13:56
Dá sa ešte dostať kompostér ?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.