unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Štatiskické zisťovanie zdravotného stavu obyvateľstva v našej obci

statisticky-uradUpozorňujeme občanov, že v čase od 1. júla do 31. decembra 2019 môže v našej obci prebiehať štatistické zisťovanie zdravotného stavu obyvateľstva známe pod skratkou EHIS. Cieľom tohto zisťovania je prostredníctvom štatistických údajov a indikátorov zdravia získať obraz o zdravotnom stave obyvateľstva. Zisťovanie bude vykonávať zamestnanec Štatistického úradu SR, ktorý je povinný sa preukázať v domácnostiach osobitým poverením.

Viac informácii nájdete v dokumente zaslaného od Štatistického úradu SR.

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.