unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Televízia LUX objavuje farské talenty v Terchovej

03 fatalSlovenská katolícka Televízia LUX spustila od septembra 2019 nový projekt s názvom „faTAL“, ktorého cieľom je odkrývanie vzácnych talentov v slovenských farnostiach. Druhou farnosťou, ktorú TV LUX navštívi 26. 10. 2019, je obec, ktorá je typická originálnou muzikou, spevom a temperamentným tancom - Terchová.
Prostredníctvom relácie faTAL sa Televízia LUX vydáva na cestu po Slovensku s túžbou hľadať vzácne talenty ukryté v našich farnostiach. Divákom Televízie LUX prinesie hudbu, zábavu, spev, súťaže, tanec a mnohé iné.

Verejná nahrávka relácie „faTAL“ sa bude konať v sobotu 26. 10. 2019 o 19:00 h v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Terchovej. Relácia bude vysielaná naživo na obrazovkách TV LUX. Na nakrúcanie je potrebné prísť v časovom predstihu, najneskôr o 18:45 h. Vstup na podujatie je voľný.

V nedeľu 27. 10. 2019 bude po doobedných nedeľných svätých omšiach priestor na osobné stretnutie s otcom Mariánom Bérom, riaditeľom Klubu priateľov TV LUX. V Klubovom stánku Televízie LUX bude možnosť zapísať sa do Klubu priateľov, vybrať si niektorý z propagačných predmetov, či podporiť vysielanie Televízie LUX.

Veronika Strelková
PR manažérka TV LUX

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.