unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Mesačné vyúčtovanie dane za ubytovanie - zmena

erbPrevádzkovatelia ubytovacích zariadení pozor! Od 1. januára 2020 sa mení tlačivo pre mesačné vyúčtovanie dane za ubytovanie. Stiahnuť si ho môžete nižšie. Nová výška tohto poplatku je stanovená na 1€.

Podľa platného VZN o miestnych daniach a poplatkoch č. 4/2019 je daňovník povinný doručiť „Mesačné vyúčtovanie“ k miestnej dani za ubytovanie s vypočítanou sumou dane na Obecný úrad Terchová, najneskôr do 10. dňa v mesiaci za uplynulý kalendárny mesiac a zároveň do tohto termínu vybratú daň poukázať na účet Obce Terchová. Tlačivo sa predkladá aj pri nulovom základe dane. V prípade zmien v daňovej povinnosti alebo jej zániku, je daňovník povinný nové skutočnosti oznámiť Obecnému úradu v Terchovej do 30 dní odo dňa ich vzniku.

Mesačné vyúčtovanie dane za ubytovanie

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.