unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Nové fotografie z udalostí v Terchovej

erb.jpgDnes sme pridali mnôžstvo fotografií z rôznych udalostí, ktoré sú aktuálne v našej obci. Ku fotografiam z Kalinky od p.Milana Kosca sme pridali ďalších vyše 200 fotografií od p.Cezaryho Róžalskiho. Ďalej sme pridali aktuálne fotografie z výstavby bytovky u Gregušov ako aj z výstavby vodovodu Balátovia či požiarnej zbrojnice spolu s Lidlom. Na našu stránku sa dostali taktiež fotografie zo Zázrivského diferáka.

Popis k niektorím z udalostí:

Zázrivsky diferák- 2009   -v tomto ročníku Terchovú reprezentoval Vladimír Valchar a so svojím strojom obsadil 1. miesto v silovej časti podujatia a celkovo to bolo pekné 6. miesto

Terchová - Struháreň, prívod vody zo zdroja Balátovia  -  to je oficiálny názov investičnej akcie výstavby vodovodu v dĺžke viac ako 8 km.

Už onedlho budú hasiči a záchranari v nových priestoroch hasičskej stanice ktorá nahradí doterajšiu budovu ustupujúcu výstavbe nákupného centra.

Odkazy:

Kalinka & Desmod
Bytovka u Gregušov
Vodovod Balátovia
Lidl + hasičská zbrojnica
Zázrivský diferák

 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.