unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Informácia pre občanov

erb.jpgVážení občania, týmto spôsobom Vás chceme opäť informovať, že  predmetom  riešenia Zmeny a doplnku č.2  ÚPN SÚ Terchová  (územného plánu obce) je aktualizácia riešenia plôch rekreácie v severnom tesnom susedstve rekreačnej lokality  Starý Dvor.  Táto funkcia rekreácie je tu už dlhodobo stabilizovaná a potvrdená predchádzajúcimi územnoplánovacími dokumentáciami. Zmena a doplnok územného plánu obce len mení formu rekreačnej funkcie. Umiestňuje sa tu forma strategickejšej rekreácie prostredníctvom návrhu vybudovania rekreačných  ubytovacích kapacít- prechodného ubytovania so sprievodnou občianskou vybavenosťou.
V tejto súvislosti  odporúčame zvážiť všetky okolnosti , aby nedošlo k nevýhodným predajom zo strany občanov, ak sa niektorí rozhodnú svoje nehnuteľnosti – pozemky v predmetnej lokalite odpredať.

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.