unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

P.Jozef Šabo SVD-nedožité jubileum 85 rokov

sabo.jpgDňa 9.novembra 2011 by sa bol dožil 85.rokov života p.Jozef Šabo SVD,ktorý bol dlhoročným správcom našej farnosti/1975-1995/ a ktorý sa výraznou mierou zaslúžil o duchovný i materiálny rozvoj našej obce.Na večnosť sa odobral 25.júla 2010,pochovaný je na cintoríne na Cabajskej ceste v Nitre.

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.