unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Oznam o bežnom režime úradných hodín

erbObecný úrad Terchová  od 9.06.2020 pracuje v bežnom režime úradných hodín.

Naďalej je potrebné dodržiavať hygienické opatrenia vydané Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky!

Inteligentná štátna karanténa

20202104 aplikacia covid19 01697707Národná rada SR v piatok schválila návrh novely zákona o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia, ktorá umožní ľuďom prichádzajúcim zo zahraničia ísť do domácej izolácie namiesto štátneho karanténneho centra.

Pôjde o aplikáciu v mobilnom telefóne, ktorú si užívateľ pri príchode na Slovensko inštaluje. Použitie aplikácie bude dobrovoľné. V možnosti naďalej ostáva aj pobyt v štátnej karanténe, ak osobám napríklad podmienky v ich domácnostiach neumožňujú efektívnu izoláciu či bývajú s osobami, ktoré sú v rizikových skupinách, alebo nemajú smartfón.

Sväté omše v našom kostole + pravidlá

kostolFarský úrad v Terchovej oznamuje veriacim, že verejné bohoslužby v našom kostole začnú túto nedeľu t.j. 10. mája. Sv. omše v nedeľu budú v tomto čase. Prvá sv. omša bude ráno o 6:30 výhradne pre seniorov nad 65. rokov. Druhá sv. omša ako zvyčajne o 8:30 a tretia sv. omša ako zvyčajne o 10:30. Večerná sv. omša v nedeľu zatiaľ nebude. Majme na pamäti, že až do úplného odvolania opatrení, ktoré limitujú zhromažďovanie, zostáva v platnosti dišpenz od povinnej účasti na bohoslužbách v nedele a sviatky. Účasť na sv. omšiach bude od 10. mája možná, avšak stále dobrovoľná - aj čo sa týka nedelí a sviatkov. Zároveň budeme pokračovať vo vysielaní bohoslužieb prostredníctvom terchovskej káblovej televízie a internetu.

Obecný úrad informuje - otvorené pracoviská, pracovná doba

erbZ dôvodu prijatých opatrení z vyhlásenej mimoriadnej situácie Ústredným krízovým štábom SR v súvislosti so šírením prenosného ochorenia COVID-19

V budove Obecného úradu v Terchovej bude prístupné výlučne pracovisko: podateľna

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.