unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Obecný úrad Terchová upravuje pracovné hodiny

erbZ dôvodu opatrení vyplývajúcich z vyhlásenia mimoriadnej situácie Ústredným krízovým štábom SR v  súvislosti so šírením koronavírusu Obecný úrad Terchová upravuje pracovné hodiny nasledovne:  

Pondelok  - piatok:  8. 00 hod. -  11.00 hod.

V neodkladných prípadoch kontaktujte uvedené telefónne čísla:

  • 0903 528 113
  • 0903 515 606
  • 0903 545 005

Komentáre ku článku:   

 
0 # Jozef Dávidik Ing. 17.03.2020 12:21
Aké opatrenia urobí OcÚ vo vzťahu k dôchodcom ? Po zavedení "bezplatných" obedov pre školákov ste nás dôchodcov jednoducho vyhodili zo školskej jedálne z kapacitných dôvodov. Potom nás "prichýlila" reštaurácia Kultúrny dom ako menu obedy za zníženú cenu za čo sme im boli veľmi povďační. Teraz po zavedení výdajov stravy cez okienko pre nedostatok "cezpoľných" stravníkov od 17.3.2020 je reštaurácia zatvorená. Ak neviete ako to máte robiť zoberte si inšpiráciu zo susednej Belej. To môžete urobiť aj keď máte skrátenú pracovnú dobu. Vopred ďakujem v mene dôchodcov Terchovej.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.