unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Výzva pre obyvateľov, návštevníkov, turistov a ubytovateľov v obci Terchová

MGN 1280x720 00124C00-OPFBH4Obec Terchová vyzýva všetkých ľudí , ktorí sa nachádzajú v našej obci k zodpovednosti a nepodceňovaniu situácie spojenej so šírením koronavírusu. Zároveň vyzývame všetkých k dodržiavaniu opatrení vydaných Ústredným krízovým štábom Slovenskej republiky.

 

Obec Terchová vyzýva návštevníkov a turistov, aby počas platnosti preventívnych opatrení mimoriadnej situácie nenavštevovali našu obec a svojím správaním neohrozovali zdravie ľudí.

Vyzývame ubytovateľov, aby z preventívnych dôvodov počas tohto obdobia neubytovávali hostí.

Ďakujeme za pochopenie a rešpektovanie výziev. Je to v záujme zdravia nás všetkých.

Obec Terchová

Komentáre ku článku:   

 
+3 # Petra 14.03.2020 12:13
 
 
+5 # Anna 14.03.2020 13:01
Bolo by vhodné vyhlásiť to aj v rozhlase a po prípade aj zverejniť vyzvu v novinách. Nie vsetci občania si čítajú oznamy na internete.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+3 # Ján 14.03.2020 18:36
Uz to konecne pochopte ze to niesu chripkove ani jarne prazdniny ide tu o nas vsetkych tu v SR ale aj v ramci celeho sveta.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+6 # Martin 15.03.2020 07:57
Toto tu už malo byť dávno. Ľudia sa tvária ako keby sa nič nedialo. Rúško nevidíš a všade milión ľudí. Hlavne že tržby v obchodoch budú rekordne. Stovky chlapov z Terchovej robia v zahraničí a vidieť ich ako si chodia hore dole po dedine. Nehovorím o turistoch v Lidli. Ľudia prosím vás buďte doma a správajte sa zodpovedne. Konečne si uvedomte že na tuto chorobu nieje liek ak tu začnú umierať ľudia už bude neskoro.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.