unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Slovenská pošta informuje

postaV súvislosti s vyhlásením mimoriadnej situácie z dôvodu šírenia koronavírusu, Slovenská pošta, a.s., s účinnosťou od 18.3.2020 pristupuje k úprave podmienok podávania a dodávania zásielok a to v nasledovnom rozsahu:

Podaj zásielok:

  • Podaj listových zásielok, balíkových zásielok a poštových poukazov je bez obmedzenia,
  • Podaj letákov je POZASTAVENÝ.

Dodaj zásielok:

  • Doručovanie doporučených zásielok, úradných zásielok, poistených listov je POZASTAVENÉ. Tieto zásielky sa budú adresátom len oznamovať:
  • vhodením oznámenia o uložení zásielky na pošte do domovej listovej schránky,
  • pri službe elektronické oznamovanie zásielok (eOZ) elektronickou notifikáciou zaslanou adresátovi na e-mail/sms,

Dodaj vyššie uvedených druhov zásielok bude zabezpečený výdajom pri priehradke oznamovacej pošty, pričom k všetkým oznámeným zásielkam (vrátane balíkových zásielok „na poštu“ alebo uložených po predchádzajúcom neúspešnom pokuse o doručenie) bude automaticky predĺžená odberná lehota o ďalších 14 kalendárnych dní, bez vyberania poplatku za službu.

Predĺženie odbernej lehoty bude zabezpečené aj pre úradné zásielky, zásielky so službou „Uložiť...dní“ (tzn. zásielky so skrátenou odbernou lehotou) a zásielky so službou „Neukladať“.

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.