unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

AKTUÁLNE VYJADRENIE SPOLOČNOSTI COBA AUTOMOTIVE V SPOJITOSTI S KORONAVÍRUSOM

cobaV súvislosti s aktuálnou situáciou ohľadom šírenia koronavírusu COVID-19, COBA Automotive, s.r.o. ubezpečuje, že zdravie a bezpečnosť zamestnancov, partnerov a zákazníkov je pre spoločnosť absolútnou prioritou.

Spoločnosť COBA Automotive striktne dodržiava všetky nariadenia vlády ako aj ostatných orgánov verejnej správy a zároveň prijala zásadné preventívne opatrenia s cieľom ochrániť svojich zamestnancov ako aj región, v ktorom pôsobí. Prevádzka nateraz pokračuje v súlade so striktnými opatreniami:

  1. Obmedzenie návštev z externých spoločností v areáli na Vyšných Kamencoch na minimum umožňujúce prevádzkyschopnosť spoločnosti a poskytnutie špeciálnych rúšok s respirátormi kolegom, ktorí s nimi prichádzajú do kontaktu;
  2. Redukcia kontaktu zamestnancov pri dodržaní aspoň 1,5 m odstupov;
  3. Nariadenie práce z domu zamestnancom, ktorým to povaha práce umožňuje tak, aby bol zabezpečený chod každého oddelenia za minimálnej prítomnosti;
  4. Sprísnenie hygienických opatrení doplnením dezinfekcií na každej toalete, na každej pracovnej zmene distribúciou ochranných rukavíc a dezinfekčných utierok, poskytnutím 5 bavlnených ochranných rúšok každému zamestnancovi;
  5. Bezodkladné informovanie zamestnancov o aktuálnej situácii v spoločnosti vrátanie sprístupňovania akýchkoľvek odporúčaní úradu verejného zdravotníctva v súvislosti s prevenciou koronavírusu.

 Vzhľadom na uvedené aktivity sa v súčasnosti darí udržať chod spoločnosti a predchádzať prípadnému výskytu ochorenia u našich zamestnancov. Nebolo by to však možné bez ich podpory a ochoty pracovať aj v tejto kritickej situácii, za čo im úprimne ďakujeme.

Celkovú situáciu neustále monitorujeme aj v spolupráci s našou materskou spoločnosťou vo Veľkej Británii. V prípade, že by bola akokoľvek ohrozená bezpečnosť pracovného prostredia s garanciou vysokých hygienických štandardov, sme pripravení pozastaviť prevádzku. Zároveň sme našim kolegom v prípade vzniku takejto situácie pripravení poskytnúť maximálnu možnú náhradu príjmu s ohľadom na zachovanie zamestnanosti.

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.