unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

DISTRIBÚCIA OCHRANNÝCH RÚŠOK V TERCHOVEJ

ruskaDistribúcia šitých ochranných rúšok na tvár v našej Terchovej bola spustená 20.3.2020, rúška boli doručené seniorom vekovej kategórie 70+.  Dnes sa pokračovalo pre vekovou kategóriou 60-70 rokov.

Do dnešného večera sme tým najviac ohrozeným spoluobčanom doručili bezmála 800 ks rúšok a k ďalším  sa bude pokračovať.

Žiadame občanov, ktorým rúška doposiaľ neboli doručené a potrebujú ich, aby sa v priebehu najbližších dní  nahlásili na tel. čísle 041/5695138 v čase od 8.00-11.00 hod. a rúška im budú dodané.

Obcou sa podarilo zabezpečiť dodávku rúšok, ktorá bude plnená do konca týždňa.

Prevažnú väčšinu rúšok doposiaľ vyrobili naše domáce dobrovoľníčky. Zmobilizovali na základe našej výzvy o pomoc pri ich výrobe. Svoju prácu koordinovali na https://www.facebook.com/groups/883583262077999/.

Pri doručovaní spolu s pracovníkmi obce veľmi pomáhajú aj terchovskí skauti s pátrom Hudákom.

Týmto vyslovujeme úprimné  poďakovanie všetkým občanom a dobrovoľníkom, ktorí sa zapojili  akýmkoľvek spôsobom do šitia  ochranných rúšok, alebo pomohli pri ich distribúcií!

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.