unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Výzva obce Terchová

vyzvaObec Terchová opätovne vyzýva všetkých ľudí, ktorí sa nachádzajú v našej obci k zodpovednosti a nepodceňovaniu situácie spojenej so šírením koronavírusu a s ochorením COVID-19 spôsobeným koronavírusom SARS-CoV-2. Vyzývame zároveň všetkých k dodržiavaniu „Usmernenia hlavného hygienika Slovenskej republiky v súvislosti s ochorením COVID-19 spôsobeným koronavírusom SARS-CoV-2“ a opatrení vydaných Ústredným krízovým štábom Slovenskej republiky. http://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=223&Itemid=144, www.uvzsr.sk, https://www.health.gov.sk.

 

Obec Terchová vyzýva návštevníkov a turistov, aby počas platnosti preventívnych opatrení mimoriadnej situácie rešpektovali nariadenia vydané Ústredným krízovým štábom Slovenskej republiky a svojím správaním neohrozovali našu obec a zdravie ľudí.

Obec Terchová vyzýva a odporúča ubytovateľom všetkých zariadení, hotely, penzióny, ubytovanie v súkromí, ubytovne a i., mať ich zatvorené a neposkytovať žiadne služby spojené s ubytovaním. V prípade, že Vaše ubytovacie zariadenie nemôžete zatvoriť (mimoriadna situácia, dlhodobý prenájom, prenájom pre robotníkov, firmy, zdravotníkov...), odporúčame dodržiavať najprísnejšie hygienické opatrenia. Nič nenahradí zdravie Vám, Vašej rodine, kolegom i návštevníkom.

Dôchodcovia v núdzi, ktorí potrebujete pomoc volajte pondelok až piatok na telefón 041/5695138 v čase od 8.00 - 11.00 hod.

Ďakujeme za pochopenie a rešpektovanie výziev. Je to v záujme zdravia nás všetkých!

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.