unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Hotel Diery zaradený ako karanténne zariadenie pre repatriantov

hotel-dieryOkresný úrad Žilina na základe vyhlásenia núdzového stavu podľa Čl. 5 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 77/2020 Z. z. na vykonanie niektorých opatrení hospodárskej mobilizácie (ďalej len „nariadenie vlády č. 77/2020 Z. z.“) podľa § 16 ods. 4 písm. g) zákona č. 179/2011 Z. z. o hospodárskej mobilizácii a o zmene a doplnení zákona č. 387/2002 Z. z. o riadení štátu v krízových situáciách mimo času vojny a vojnového stavu v znení neskorších predpisov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 179/2011 Z. z.“)

určuje

Názov podnikateľa: Mgr. Ladislav Hanuliak SOFT  
IČO: 14227614
Adresa organizácie: A.F. Kollára 231, 013 06 Terchová

ako subjekt hospodárskej mobilizácie podľa § 4 ods. 1 písm. d) druhého bodu zákona č. 179/2011 Z. z. s účinnosťou dňom  nadobudnutia právoplatnosti a účinnosti tohto príkazu na účel zriadenia karanténneho zariadenia podľa § 2 ods. 4 nariadenia vlády č. 77/2020 Z. z.

Subjekt hospodárskej mobilizácie (ďalej len „určený subjekt“) zabezpečí vykonávanie opatrenia hospodárskej mobilizácie podľa § 5 písm. b) - „organizácia výroby a organizácia služieb“ - zákona č. 179/2011 Z. z.

V rámci vykonávania tohto opatrenia určený subjekt zabezpečí vo svojom zariadení Hotel Diery***, Biely Potok 664, 013 06 Terchová ubytovanie a stravovanie fyzickým osobám, ktorým bola nariadená povinná karanténa, ako aj ďalšie podporné služby pre prevádzku karanténneho zariadenia.

Tento príkaz nadobúda právoplatnosť a účinnosť dňom jeho doručenia.

Celé rozhodnutie

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.