unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Žiadosť OÚ o pomoc s testovaním

covid-19-testovanieV súvislosti s celoplošným testovaním obyvateľstva ktoré naplánované počas 2 víkendov - od 30. 10. 2020 do 1. 11. 2020 a od 6. 11. 2020 do 8. 11. 2020.

  • testovanie prebehne v čase 08:00 – 12:00 h a 13:00 – 20:00 h,
  • testovať sa budú osoby vo veku 10 – 65 rokov a nemusia mať v obci trvalý pobyt

Obec Terchová má povinnosť zabezpečť vhodné odberné miesta, ktoré by mali byť identické k počtu volebných okrskov. V našom prípade sú to 4 volebné okrsky.

Keďže Obec Terchová nemá potrebné personálne kapacity, uvítame pomoc dobrovoľníkov ako  administratívne sily. Dohromady potrebujeme približne 10 -16 dobrovoľníkov. Dobrovoľníci budú administratívne pomáhať pri organizácii  testovania. „Hoci nepôjde o náročnú prácu, náročné budú, pochopiteľne, pracovné podmienky. Uvedomujeme si to a preto hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní aj napriek tomu pomôcť. Za prácu ich, samozrejme, odmeníme,“ Preto Vás prosíme o pomoc. Ako dobrovoľníci sa môžete prihlásiť prostredníctvom mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo osobne počas pracovných hodín na Obecnom úrade v Terchovej. Podmienkou dobrovoľnej pomoci je vek od 18 do 50 rokov. Spätne Vás budeme kontaktovať sms správou/e-mailom, hneď ako budeme vedieť viac informácií. Bližšie detaily o podmienkach a odmenách sú zverejnené aj na webovej stránke Ministerstva obrany SR. Každá pomocná sila nám veľmi pomôže!

  • Meno
  • Priezvisko
  • Telefón
  • E-mail

Súhlas so spracovaním osobných údajov*

Udeľujem súhlas obci Terchová v zmysle príslušných právnych predpisov v oblasti ochrany osobných údajov na spracovanie osobných údajov uvedených vo formulári: meno, priezvisko, e-mail, mobilné číslo za účelom kontaktovania dobrovoľníkov pre celoplošné testovanie obyvateľstva na COVID-19 . Získané osobné údaje budú poskytované povereným zamestnanom Obecného úradu Terchová iba pre spracovanie za účelom kontaktovania pre zabezpečenia informácií prihláseným dobrovoľníkom na celoplošné testovanie obyvateľstva na COVID-19 . Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním písomnej žiadosti na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Zaslaním žiadosti na adresu Obce Terchová, sv. Cyrila a Metoda 96, 01306 Terchová, máte právo žiadať o prístup k svojim osobným údajom, o opravu osobných údajov, o vymazanie alebo obmedzenie spracovania svojich osobných údajov; namietať spracovanie svojich osobných údajov; o prenos osobných údajov. Zároveň beriem na vedomie, že odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním. Poskytovateľ má právo obhajovať svoje práva prostredníctvom zodpovednej osoby alebo podaním podnetu na šetrenie, sťažnosti, dozornému orgánu; na Slovensku Úradu na ochranu osobných údajov v zmysle §100 zákona č.: 18/2018 Z. z.

Veríme, že spoločnými silami celoplošné testovanie zvládneme.

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.