unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka pre voľby do NR SR

volby-komisiaOznámenie o delegovaní člena a náhradníka pre voľby do NR SR, ktoré sa budú konať 5.3.2016 doručí politická strana alebo koalícia starostovi obce v lehote do 11. januára 2016 do 24:00 hodiny (pondelok).

Po úradných hodinách môžete Oznámenie vhodiť do schránky na stene Obecného úradu, prípadne kontaktovať zodpovedných pracovníkov Obce Terchová, určených na organizačnú a technickú prípravu volieb:

  • Iveta Hanuliaková, matrikár, 0904 251 006
  • Ing. František Kadaš, prednosta OÚ, 0903 528 113

V súlade s § 49 ods. 3 zákona č.180/2014 Z.z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka možno doručiť v listinnej forme (poštou alebo osobne), alebo elektronickej forme (e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ). Lehota na doručenie sa končí uplynutím posledného dňa lehoty, t.j. 11.1.2016 do 24:00 hodiny. Na oznámenie doručené po uplynutí tejto lehoty sa neprihliada.

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.