unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Zasadnutie obecného zastupiteľstva - pozvánka

erb.jpgPozývame vás na riadne verejné zasadnutie obecného zastupiteľstva obce Terchová, ktoré sa uskutoční dňa 20.mája 2011 o 10:00hod. v zasadačke obecného úradu Terchová.

Pozvánka

 

Delegácia PSP ČR a NR SR v Terchovej

znaksr.jpgV súvislosti s pracovnou návštevou delegácie Výboru pre verejnú správu a reg. rozvoj Poslaneckej snemovne Parlamentu ČR a poslancov NR SR vedenú podpredsedom parlamentu Milanom Hortom sa konala v Terchovej v reštaurácií Jánošíková koliba pracovná večera. Členovia delegácie sa v reštaurácií cítili  veľmi dobre a s potešením ochutnávali  terchovské špeciality.

Zasadnutie obecného zastupiteľstva - pozvánka

erb.jpgPozývame vás na riadne verejné zasadnutie obecného zastupiteľstva obce Terchová, ktoré sa uskutoční dňa 21.januára 2011 o 10:00hod. v zasadačke obecného úradu Terchová.

Pozvánka

 

Poďakovanie starostu obce

vallo_100x130.jpgVážení spoluobčania. Ako staronový starosta obce sa Vám chcem poďakovať za prejavenú dôveru, ktorú ste mi v nedávno konajúcich sa komunálnych voľbách prejavili. Chcem Vás ubezpečiť, že moje úsilie v tejto neľahkej práci bude smerovať pre ďalší rozvoj a napredovanie Terchovej, ktorú, myslím si, máme všetci radi. Zároveň Vám, milí spoluobčania, ale aj všetci tí, ktorí tu budete sláviť Vianočné sviatky, či vítať Nový Rok, želám veľa zdravia, šťastia, Božieho požehnania a úspešné kroky v roku 2011.

Viktor Vallo
Starosta obce Terchová

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí

vallo_100x130.jpgDňa 27.novembra sa konali voľby do orgánov samosprávy obcí. V Terchovej sa stal víťazom Viktor Vallo, ktorý tak vyhral v poradí už v treťom volebnom období. Účasť na voľbách v Terchovej dosiahla 50,34%. Pozrite si zápisnice od volebnej komisie s úplnými výsledkami týchto volieb.

Starosta
Poslanci
Poslanci - náhradníci
Štatistiky

Novozvolení poslanci a starosta obce podpísali sľuby

sluby-vallo.jpg17.12.2010 o 10.00 hod sa konalo ustanovujúce Obecné zastupiteľstvo, na ktorom novozvolení poslanci a starosta obce podpísali zákonom predpísaný poslanecký sľub a sľub starostu.

Fotografie

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.