unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Country Terchová 2019

50739361 2253634201367048 1692302047602278400 oPo rokoch opäť v Terchovej veľký Country festival s najväčšími hviezdami: František a Vojta Nedvědovci s kapelou, Alan Mikušek, Viera Martinová s kapelou, ale i Helena Vondráčková s Charlie band-om. Tešíme sa, že opäť medzi nás zavítajú Rangers Plavci a skupina Lojzo. Večerný program za končíme v stane s country veselicou - hud. skupinou Ascalona. Pripravili sme pre Vás veľa zábavy, aktivít, dobrého jedla.

Festival sa uskutoční 26. - 27. júla 2019 na Amfiteátri nad Bôrami v Terchovej

Lístky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal

Ďalšie informácie prinesieme čoskoro...

Komentáre ku článku:   

 
-9 # Mirexx 27.05.2019 19:26
Som sklamaný akých country nímandov sem organizátor pozval.... Nedvěd, Martinová ani Vondráčková nemajú nič spoločné s COUNTRY hudbou. Zoberú nenormálne veľa peňazí, za ktoré mohli radšej pozvať kvalitné slovenské country kapely, hoci aj menej známe ale lepšie podajúce country hudbu.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+10 # Anna 31.05.2019 13:23
Asi nevieš, čo sú Country. Chceš povedať, že Nedvěd tam nepatrí. Super program. Chválim organizátorov.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+3 # Kationon 05.07.2019 19:48
Výber je podľa mňa celkom v poho,predstav si,že som bol na festivale s country žánrom a čuduj sa svete,Kollárovc i ,Kandráčovci.
Vera Martinová je prvá dáma českého country,Frantu mám celkom rád,Allan je super.
Ja sa docela teším.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-4 # Mirexx 27.05.2019 19:33
Ani naposmechkapela Lojzo nemá s COUNTRY hudbou nič spoločné, nič country nehrajú. Už snáď iba SENZUS alebo Oto Weiter tu chýba a máte frašku komplet zabezpečenú. Nečudujte sa vážení organizátori, ked vám potom takto padá kredit......... ............... ........
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+5 # Kationon 05.07.2019 20:52
Aký je program v jednotlivé dni?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+3 # Jaro 17.07.2019 08:24
Tu je program :)
ticketportal.sk/.../...

K vyjadreniam Nicku Mirexx:
Ber to ako názor, keďže mám folkovú kapelu... Tak ako píše nick Kationon, Věra je naozaj prvou dámou ČESKOSLOVENSKEJ country music. Celý žáner sa nazýva Folk&Country, a teda tam patrí aj Nedvěd odjakživa - Žalman a spol., Nezmaři, Kamelot... a Čo sa týka Allana Mikušeka, asi silnejšia hviezda country music na Slovensku nebola a ani nikdy už asi nebude. Na moju česť, poznám osobne.
Prečo na tieto festivaly pozývajú organizátori Lojzo, H. Vondráčkovú a iné, mimožánrové kapely a spevákov - stačí len otvoriť oči. Festivaly ako Porta, Lodenica - na kom stavajú??? Veď keby tam nedali ako hed linera Olympic, No Name, Chinaski... - riskujú slabú návštevnosť. Country a slováci - to je risk sám o sebe. Tento národ počúva všetko, no na poctivú folk&country dlabe. Tam sa nehreší, tam nie sú bustre a nehrajú ich slovenské rádia - tie hrajú od rána do večera len 30 piesní dokola a ak by chcel nejaký country spevák, či kapela,aby ho hrali, musel by zaplatiť danému rádiu.
Bez urážky Mirexx, nevieš o tejto sfére vôbec nič. Vždy má všetko dôvod. Len slovač bude iba kritizovať, nie že by sa skúsil viac zaujímať, prečo hodnoty ľudí idú k zemi, ale je lenivý zapnúť aj mozgové závity aspoň na to, aby sa zamyslel najprv, než niečo napíše, prečo je to tak. Len sa zamyslieť - prečo. Lebo nie internet je navine, že zdieľa len chaos, ale len človek je navine, že sa tejto pretechnizovane j dobe podal. A tak nečudo, že človek hlúpne viac a viac, až na toľko, že už nevidí ani to, ako vyzerá... a už si nevie v hlave usporiadať reálnu mozajku bežných vecí.
Ja sa klaniam všetkým, ktorí na tieto pekné akcie chodia, ktrorým sa tento žáner páči a ešte viac tým, ktorí cez túto neskutočne zložitú dobu bez akýchkoľvek hodnôt tieto akcie robia, hoci veľká časť národa nevníma, aká je to drina finančne to zvládnuť a koľko mozolov tam organizátori nechajú.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.