unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Cyrilometodské dni 2014 - bulletiny

cmd-13-zhrnutie25. ročník Cyrilometodských dní v Terchovej sa uskutoční od 3. do 6. júla 2014. Na všetkých návštevníkov čaká v skutku bohatý program, ktorý je plný kultúrneho no najmä liturgického programu. Počas štyroch dní čakajú na vás sväté omše, večer modlitieb a spevov, krížová cesta, Liturgia Sv. Jána Zlatoústeho, sviatosť zmierenia, Slávnostné odovzdávanie ikon sv. Klimenta a Nauma, Koncert duchovnej hudby a taktiež záverečný galakoncert a mnoho iného. Kompletný program si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Pozrite si bulletin záverečného galakoncertu a taktiež vám prinášame bulletin k Slávnostnému odovzdávaniu ikon sv. Klimenta a Nauma zástupcami mesta OCHRID spolu s koncertom Duchovnej Hudby.

 

Všetky informácie o CMD 2014

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Partneri Cyrilometodských dní 2014

partneri

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.