unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Náhradný program za Preteky gazodvských koní!

fasiangy-14Vzhľadom na nepriaznivé snehové podmienky, Preteky gazdovských koní v Terchovej sa neuskutočnia, ale v plánovanom termíne 1. marca 2014 Vám ponúkame náhradné podujatie:

Terchovské fašiangy so zabíjačkou a jarmokom

 

Miesto konania: areál Terchovskej záhrady pod sochou Juraja Jánošíka v Terchovej  so začiatkom o 9.00 hod.

Fašiangové zvyky budú predstavené o 10.00 hod.  a druhý krát o  12.00 hod. a  taktiež v uliciach obce. Okrem toho bude pripravený aj iný zaujímavý kultúrny program.

Každý účastník , ktorý príde vo fašiangovej maske (podľa vlastného uváženia) bude pohostený 2 dcl chutnej medovinky a najkrajšia maska získa špeciálnu odmenu.

Pre všetkých účastníkov budú pripravené chutné zabíjačkové špeciality, samozrejme aj s kapustnicou, ktorá bude pre terchovcov (je potrebný obč. preukaz) spolu so zabíjačkovým tanierom podávaná iba za 1€.

Veríme že dobrá nálada nebude chýbať po celý deň!

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.