unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Výsledky Pretekov gazdovských koní 2015

kone-15-vysledkyPrinášame vám výsledky jubilejného 15. ročníka Pretekov gazdovských koní v Terchovej. Víťazom sa stal Peter Kitáš (kôň Buro) pred Vladimírom Červenecom (kôň Bubo) a Zuzanou Pohorskou (kôň Maťo). Opomenúť určite nemôžeme ani druhú zástupkyňu nežnejšieho pohlavia, konkrétne Karin Kitašovú (kôň Maťo), ktorá skončila v ťažkej konkurencii, na predposlednom dvanástom mieste. V disciplíne Silák Terchovej si najlepšie počínal kôň Petra Kitáša mladšieho (kôň Gaštan) pred koňom Jána Francistyho mladšieho (kôň Pralin) a koňom Ľubomíra Chromeca (kôň Luna). V disciplíne odmena pre kone si najlepšie počínal gazda Ján Francisty mladší pred Dávidom Francistym a Petrom Kitášom.

Anketa o najkrajšieho koňa ovládol u odbornej poroty kôň Elux 9r. a gazda Ondrej Srník, u divákov si priazeň získal kôň Pejo 10r. a gazda Štefan Fojtík.

Kompletné celkové výsledky
Výsledky silák Terchovej
Výsledky odmena pre kone

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.