unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Preteky gazdovských koní 2016

PLAGAT KONE 2Preteky gazdovských koní sa uskutočnia 6. februára 2016 o 10:00 hod. pod Sochou Juraja Jánošíka v Terchovej. Ich konanie je tak ako aj po minulé roky závisle na vhodnych snehových podmienkach. Pripomeňme si atmosféru tohto podujatia z roku 2015. Pretekári, ktorí majú záujem zúčastniť sa tejto súťaže, si môžu pozrieť podmienky účasti na tomto odkaze

Fotografie - 2015

Komentáre ku článku:   

 
+4 # JOJO 25.01.2016 12:40
A KDE SA BUDE PARKOVAŤ AK:
Upozorňujeme občanov, že v zimnom období je zakázané parkovanie na ceste III/2076 - Vrátňanská cesta z dôvodu bránenia vo výkone zimnej údržby, ktorú má povinnosť vykonávať Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja v zmysle zákona 135/1961 Zb. - O pozemných komunikáciách. Autá budú za asistencie polície odtiahnuté.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # janka 02.02.2016 09:13
Chcela by som sa opytať, či akcia nie je ohrozena z dôvodu počasia..či máte dosť snehu..
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.