unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Výsledky a fotogarfie z Pretekov gazdovských koní 2018

AG0U9852 resizeFašiangy v Terchovej by sa nezaobišli bez tradičného podujatia Pretekov gazdovských koní. Tento rok do Terchovej zavítalo 14 súťažných koníkov, z ktorých sa z nástrahami trate najlepšie popasoval kôň Burko, ktorého viedla pani Ižipová Michaela. V poradí druhý skončil kôň Rostand s gazdom Pavolom Blaškom. Na treťom mieste sa umiestnil Peter Kitaš s koňom Bartek. Disciplínu ťahania saní vyhral gazda Peter Kitaš. Silákom Terchovej sa stal kôň Opus, ktorého gazda je Blaško Pavol. Divácku anketu o najkrašieho koňa s postrojom vyhral Kitaš Peter s koňom Bartek. Výsledok odbornej poroty o najkrašieho koňa vyhral Francisty Dávíd s koňom Dodo.

Fotografie - autor: František Mucha
Fotografie - autor: Ľubomír ŠUŠLÍK
Fotografie - autor: Rado Coufal

Kompletné výsledky

Komentáre ku článku:   

 
+2 # Miroslav Nemček 13.02.2018 15:27
Dobrý deň,

určite pekné a zaujímavé podujatie. Bolo by dobré, pri výsledkovej listine, uviesť odkiaľ prišli jednotliví súťažiaci. Zrejme nie všetci boli z Terchovej.

ďakujem

M.Nemček
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-3 # Stanislav Otruba 25.02.2018 09:44
V Krajine Uneska y plejbeku Muzika a fašängovníci z Fačkova
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.