unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Náhradný program za Preteky gazdovských koní

fasiang-02Nakoľko boli organizátori Pretekov gazdovských koní nútení kvôli nevhodným poveternostným podmienkam toto podujatie zrušiť, pripravili sme pre občanov a návštevníkov náhradné riešenie v podobe fašiangového programu. Program sa uskutoční v sobotu 22. februára 2020. Čaká na vás sprievod fašiangových masiek. Po sprievode dedinou sa predstaví o 13.00 hodine pod sochou Juraja Jánošíka so svojím programom folklórny súbor CHOTÁR a jeho hostia. Tešíme sa na vás.

Komentáre ku článku:   

 
+10 # Veronika 19.02.2020 19:48
Radšej začnite riešiť detské ihrisko pre deti.. Ktoré sľubujete už 4 roky. Teda hlavne pan starosta. Ako aj tie zábrany pod Jánošíkom ktoré tam malý byt kvôli deťom aby nenaburali na sankach tie ste prisľúbili a ani tie tam neboli.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.