unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Súťaž o permanentky na 51.ročník Jánošíkových dní

fb-sutaz

Vyhlasujeme súťaž o 6 permanentiek (dve permanentky pre troch výhercov) na 51.ročník Jánošíkových dní v Terchovej.

Súťaž sa skladá z troch otázok, ktoré sa týkajú minuloročného 50.ročníka Jánošíkových dní. V prípade, že na všetky otázky správne zodpovie viac súťažiacich, výhercovia budú spomedzi nich vyžrebovaní. Ak nik nezodpovie na všetky otázky správne, vyhrávajú tí, ktorí budú svojimi odpoveďami čo najbližšie k správnym odpovediam.


Súťaž bude prebiehať od vyhlásenia súťaže (30.mája 2013) do piatku 19.júla 2013 na Facebookovej stránke Jánošíkových dní www.facebook.com/JanosikoveDni . Každý zo zapojených môže svoje odpovede zaslať len raz.

V prípade porušenia pravidiel, je súťažiaci zo súťaže vyradený!

Súťažné otázky:

Otázka č. 1:
V roku 2012 sa uskutočnil jubilejný 50.ročník medzinárodného folklórneho festivalu Jánošíkove dni. Pri príležitosti tohto jubilea obec Terchová ocenila žijúce osobnosti, ktoré sa zaslúžili o rozvoj festivalu. Koľko žijúcich osobností bolo ocenených pamätnou medailou?

Otázka č. 2:
Koľko a ktoré krajiny mali svojich účinkujúcich na 50.ročníku MFF Jánošíkove dni?

Otázka č. 3:
Pri príležitosti jubilejného 50.ročníka MFF Jánošíkove dni bol ocenený umelecký vedúci a choreograf Lúčnice prof. Štefan Nosáľ. Aká cena mu bola udelená?

Zapojiť sa do súťaže!

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

 

partneri2

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.