unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Ďalšie fotografie z Jánošíkových dní 2013

jd-obertaPrinášame vám ďalšie fotografie z 51.ročníka Jánošíkových dní v Terchovej. Ich autorom je Peter Oberta (www.oberta.sk). Kochajte sa nádhernými zábermi, ktoré zachytil tento fotograf.

Fotografie - Peter Oberta
Všetky fotografie z Jánošíkových dní 2013

Komentáre ku článku:   

 
0 # peter oberta senior 07.08.2013 11:37
Priatelia folklóru za seba môžem povedať že som zažil neskutočnú atmosféru ktorá sa nedá vyjadriť slovami to proste musíte vidieť a počuť.Mám len jeden problém pri vstupe do amfiteátru pred začiatkom programu.Sú ľudia ktorý chcú si sadnúť skôr ale nemôžu,musia čakať až kým sa ne nazbiera tisíc ludi a potom zažijete tlačenicu ako nikdy.Nastáva boj silnejšieho proti slabšiemu nevinimajuc ZTP (vozičkári)je to veľmi smutné sa na to pozerať ale organizátorom to absolútne nevadí a mám pocit že sa na tom náramne bavia.A nie je to prví krát toto sa opakuje každý rok.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

 

partneri2

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.