unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Súťaž o permanenty na Jánošíkove dni 2014

sutazTak ako sme sľubovali, prinášame vám súťaž o celkovo 10 permanentných vstupeniek na Jánošíkove dni, ktoré sa uskutočnia od 24. do 27. júla 2014 v Terchovej.

Preto, aby ste ich vyhrali je potrebné nám na emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. zaslali čo najatraktívnejšie fotografie s motívom Jánošíkových dní, terchovského folklóru , či Juraja Jánošíka (z každej e-mailovej adresy bude akceptovaná len jedna súťažná fotografia). Upozorňujeme, že fotografie musia byť z Vašej tvorby (nemusia byť priamo z Jánošíkových dní, no musia vyhovovať vyššie uvedeným motívom).

Princíp súťaže je jednoduchý. V čase od 15. júna do 22. júna 2014 zasielajte vaše súťažné fotografie na hore uvedenú emailovú adresu (fotografie, ktoré prídu po tomto termíne, budú taktiež akceptované a budú zverejňované priebežne). 23. júna na našej Facebookovej fanpage zverejníme všetky fotografie, ktoré boli do 22.júna doručené, tie ktoré prídu neskôr budeme zverejňovať postupne.

Hlasovať o najlepšie fotografie bude možné prostredníctvom "lajkov" až do 18.7.2014. V sobotu 19. júla 2014 budú zverejnené výsledky súťaže.

UPOZORNENIE: Z každej e-mailovej adresy bude akceptovaná maximálne jedna súťažná fotografia!

Celkovo hráte o 10 permanentiek:
1.miesto: 3 lístky
2.miesto: 2 lístky
3.-7.miesto: 1 lístok

Súťaž prebieha na www.facebook.com/JanosikoveDni

Komentáre ku článku:   

 
-1 # Paveliatko 16.06.2014 18:20
Pekný počin :-)
Len škoda že diskriminujete filmárov :-(
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+3 # Lukáš Jaroščiak 16.06.2014 22:03
Dobrý deň,
práve preto, aby mali všetci rovnaké podmienky, rozhodli sme sa, aby sa mali možnosť zapojiť len súťažiaci s fotografiami. Ďakujem za pochopenie.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

partneri

 

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.