Súťaž o permanenty na Jánošíkove dni 2014

sutazTak ako sme sľubovali, prinášame vám súťaž o celkovo 10 permanentných vstupeniek na Jánošíkove dni, ktoré sa uskutočnia od 24. do 27. júla 2014 v Terchovej.

Preto, aby ste ich vyhrali je potrebné nám na emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. zaslali čo najatraktívnejšie fotografie s motívom Jánošíkových dní, terchovského folklóru , či Juraja Jánošíka (z každej e-mailovej adresy bude akceptovaná len jedna súťažná fotografia). Upozorňujeme, že fotografie musia byť z Vašej tvorby (nemusia byť priamo z Jánošíkových dní, no musia vyhovovať vyššie uvedeným motívom).

Princíp súťaže je jednoduchý. V čase od 15. júna do 22. júna 2014 zasielajte vaše súťažné fotografie na hore uvedenú emailovú adresu (fotografie, ktoré prídu po tomto termíne, budú taktiež akceptované a budú zverejňované priebežne). 23. júna na našej Facebookovej fanpage zverejníme všetky fotografie, ktoré boli do 22.júna doručené, tie ktoré prídu neskôr budeme zverejňovať postupne.

Hlasovať o najlepšie fotografie bude možné prostredníctvom "lajkov" až do 18.7.2014. V sobotu 19. júla 2014 budú zverejnené výsledky súťaže.

UPOZORNENIE: Z každej e-mailovej adresy bude akceptovaná maximálne jedna súťažná fotografia!

Celkovo hráte o 10 permanentiek:
1.miesto: 3 lístky
2.miesto: 2 lístky
3.-7.miesto: 1 lístok

Súťaž prebieha na www.facebook.com/JanosikoveDni

Komentáre (0)

K tomuto článku zatiaľ nie sú publikované žiadne komentáre

Komentujte

  1. Pridávate komentár ako hosť. Registrovať alebo prihlásiť sa do Vášho účtu.
0 Použitých znakov
Prílohy (0 / 3)
Share Your Location

Novinky do emailu

Dostávajte informácie o novinkách z nášho webu pravidelne raz týždenne do emailu.

Please enable the javascript to submit this form

Podobné články