unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

aktualne-foto-jd

Pozvánka na štvrtok na Jánošíkových dňoch 2015

jd-stvrtokUž vo štvrtok 30. júla 2015 začína 53. ročník Jánošíkových dní v Terchovej, ktorý sa bude konať až do nedele 2. augusta 2015. V úvodný deň tohto jedinečného terchovského podujatia, častokrát označovaného ako terchovský štátny sviatok, sa o 15:00 hod v Makovickom dome v Žiline, ktorý je sídlom Krajského kultúrneho strediska, uskutoční vernisáž výstavy s názvom MUCHA, MUCHY, MUCHOVCI…. Účinkovať budú bratia Muchovci. O 17:30 hod sa kultúrny program uskutoční v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Terchovej v programe s názvom POZDRAV Z TERCHOVEJ. Predstavia sa vám Ťažká muzika z Terchovej, Trio z Chotára, ĽH Martinky Bobáňovej, TM a ŽSS Pupov, Vlčnovské búdové umělkyně & CM Čardáš, Helena Zahradníková & Roman Bienik, Samko Brežný, Alojz Mucha, ĽH Janka Rybára, FS Rozsutec.

Vstupenky na tento program sú v hodnote 3€.

Všetky informácie o vstupenkách

 

Štvrtok 30. júla:

15.00 Krajské kultúrne stredisko v Žiline, Makovického dom

MUCHA, MUCHY, MUCHOVCI…
Vernisáž výstavy

účinkujú: bratia Muchovci

17.30 Kultúrny dom Andreja Hlinku

POZDRAV Z TERCHOVEJ
Komorný program + premietnutie filmu Najstarší terchovský muzikant (V spolupráci so SRo – štúdio RTVS Banská Bystrica; program v priamom prenose RTVS)

účinkujú: Ťažká muzika z Terchovej, Trio z Chotára, ĽH Martinky Bobáňovej, TM a ŽSS Pupov, Vlčnovské búdové umělkyně & CM Čardáš, Helena Zahradníková & Roman Bienik, Samko Brežný, Alojz Mucha, ĽH Janka Rybára, FS Rozsutec

scenár: Ondrej Demo, Rudolf Patrnčiak, réžia: Rudolf Patrnčiak

Zobraziť kompletný program Jánošíkových dní

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

 

partneri-JD

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.