unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Súťaž o 10 permanentných vstupeniek na Jánošíkove dni 2016!

sutaz-fb-smallTak ako po minulé roky bolo zvykom, aj tento rok sme si pre vás pripravili súťaž o celkovo desať permanentných vstupeniek na Jánošíkove dni. Celým programom Jánošíkových dní v Terchovej bude rezonovať celkovo sedem významných jubileí, ktoré sa spájajú nielen s Terchovou, ale s folklórom ako takým. Na všetky tieto jubileá sme vás pred nedávnom postupne upozorňovali na našej facebookovej fanpage www.fb.com/JanosikoveDni . V prípade, že chcete získať voľné permanentky na celé podujatie, budeme od vás chcieť, aby ste nám názvy týchto jubileí zaslali na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Do e-mailu nezabudnite prosím uviesť vaše kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa, tel. č.), aby sme vás vedeli kontaktovať.

Princíp a pravidlá súťaže:

V čase od 29. júna do 2. augusta 2016 zasielajte vaše správne odpovede na otázku, Aké jubileá budú rezonovať v programe 54. ročníka Jánošíkových dní v Terchovej? na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Nezabudnite uviesť vaše kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa, tel. č.). Zo všetkých správnych odpovedí vyžrebujeme 5 výhercov, z ktorých každý získa dve permanentné vstupenky na Jánošíkove dni 2016.

UPOZORNENIE: Z každej e-mailovej adresy bude akceptovaná len jedna (prvá) odpoveď.

Pomôcka: Odpovede nájde na Facebookovej fanpage www.fb.com/JanosikoveDni  (budeme radi keď stránku lajknete)

Z pochopiteľných dôvodov všetky pridané komentáre pod týmto článkom alebo na facebooku so správnymi odpoveďami neuverejníme a v zmysle pravidiel nebudú ani zaradené do súťaže. Do súťaže budú zaradené len správne odpovede zaslané na vyššie uvedený e-mail.

Výsledky súťaže

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

 

partneri-2016

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.