unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Zhrnutie piatkového programu Jánošíkových dní v Terchovej

REE 4542 - reefe WEBSIZEPiatkový program Jánošíkových dní v Terchovej začal už od 15:00 hod. v šapitó pod amfiteátrom Nad bôrami, kde sa publiku predsavili Trombitáši ŠTEFÁNIKOVCI ĽH LACHOVČEK, FS DREVÁR, Detská ĽH BREZINKA. V programe s názvom„DUDALI DUDÁNKY, KEĎ IŠLI OD HANKY...“ sa predstavili FS Považan – seniori, FS Rovňan, Oprášené krpce, zakladajúci členovia FS Rozsutec. Po nich zanôtila Nebeská muzika.

Piatkový galaprogram v amfiteátri už tradične patrí Terchovcom. Zaplnené hľadisko do varu dostala terchovská muzika Pupov, terchovské muziky Terchová, Sokolie, z Doliny, Jozefa Holubka, Laca Rybára, Haštrle, nadšenci terchovskej muziky z dolniakov, Ťažká muzika, Trio z Chotára, Terchovské ženičky a dôchodci, ženská spevácka skupina Tíšina, Oprášené krpce, folklórne súbory Chotár, Fatran, „Ty semňu ja stebu“ a s Ľubomírom Feldekom

Po programe sa návštevníci mohli až do rána vytancovať v šapitó v spirevode Terchovskej muzikoy a v RIC Terchovec na ľudovej veselici, na ktorej hrali Eminent.

Jánošíkove dni sú tu pre vás až do nedele, preto neváhajte a zažite neopakovateľnú atmosféru Terchovej s Jánošíkovými dňami.

Fotografie z piatku - autor: Milan Kosec
Fotografie z piatku - autor: Peter Reefe
Fotografie z piatku - autor: František Mucha
Všetky informácie o Jánošíkových dňoch

Fotoreport - František Mucha

Komentáre ku článku:   

 
+9 # Danka 06.08.2016 19:21
Program bol super. Mali sme s manželom pekny zažitok. Ďakujeme.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # ANNA ROMANCIKOVA 08.08.2016 07:40
program bol na supeer užila som si ho ,,,
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

 

partneri-2016

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.