Súťaž o 10 permanentných vstupeniek na Jánošíkove dni 2016!

sutaz-fb-smallTak ako po minulé roky bolo zvykom, aj tento rok sme si pre vás pripravili súťaž o celkovo desať permanentných vstupeniek na Jánošíkove dni. Celým programom Jánošíkových dní v Terchovej bude rezonovať celkovo sedem významných jubileí, ktoré sa spájajú nielen s Terchovou, ale s folklórom ako takým. Na všetky tieto jubileá sme vás pred nedávnom postupne upozorňovali na našej facebookovej fanpage www.fb.com/JanosikoveDni . V prípade, že chcete získať voľné permanentky na celé podujatie, budeme od vás chcieť, aby ste nám názvy týchto jubileí zaslali na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Do e-mailu nezabudnite prosím uviesť vaše kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa, tel. č.), aby sme vás vedeli kontaktovať.

Princíp a pravidlá súťaže:

V čase od 29. júna do 2. augusta 2016 zasielajte vaše správne odpovede na otázku, Aké jubileá budú rezonovať v programe 54. ročníka Jánošíkových dní v Terchovej? na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Nezabudnite uviesť vaše kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa, tel. č.). Zo všetkých správnych odpovedí vyžrebujeme 5 výhercov, z ktorých každý získa dve permanentné vstupenky na Jánošíkove dni 2016.

UPOZORNENIE: Z každej e-mailovej adresy bude akceptovaná len jedna (prvá) odpoveď.

Pomôcka: Odpovede nájde na Facebookovej fanpage www.fb.com/JanosikoveDni  (budeme radi keď stránku lajknete)

Z pochopiteľných dôvodov všetky pridané komentáre pod týmto článkom alebo na facebooku so správnymi odpoveďami neuverejníme a v zmysle pravidiel nebudú ani zaradené do súťaže. Do súťaže budú zaradené len správne odpovede zaslané na vyššie uvedený e-mail.

Výsledky súťaže

Komentáre (0)

K tomuto článku zatiaľ nie sú publikované žiadne komentáre

Komentujte

  1. Pridávate komentár ako hosť. Registrovať alebo prihlásiť sa do Vášho účtu.
0 Použitých znakov
Prílohy (0 / 3)
Share Your Location

Novinky do emailu

Dostávajte informácie o novinkách z nášho webu pravidelne raz týždenne do emailu.

Please enable the javascript to submit this form

Podobné články