Zhrnutie piatkového programu Jánošíkových dní v Terchovej

REE 4542 - reefe WEBSIZEPiatkový program Jánošíkových dní v Terchovej začal už od 15:00 hod. v šapitó pod amfiteátrom Nad bôrami, kde sa publiku predsavili Trombitáši ŠTEFÁNIKOVCI ĽH LACHOVČEK, FS DREVÁR, Detská ĽH BREZINKA. V programe s názvom„DUDALI DUDÁNKY, KEĎ IŠLI OD HANKY...“ sa predstavili FS Považan – seniori, FS Rovňan, Oprášené krpce, zakladajúci členovia FS Rozsutec. Po nich zanôtila Nebeská muzika.

Piatkový galaprogram v amfiteátri už tradične patrí Terchovcom. Zaplnené hľadisko do varu dostala terchovská muzika Pupov, terchovské muziky Terchová, Sokolie, z Doliny, Jozefa Holubka, Laca Rybára, Haštrle, nadšenci terchovskej muziky z dolniakov, Ťažká muzika, Trio z Chotára, Terchovské ženičky a dôchodci, ženská spevácka skupina Tíšina, Oprášené krpce, folklórne súbory Chotár, Fatran, „Ty semňu ja stebu“ a s Ľubomírom Feldekom

Po programe sa návštevníci mohli až do rána vytancovať v šapitó v spirevode Terchovskej muzikoy a v RIC Terchovec na ľudovej veselici, na ktorej hrali Eminent.

Jánošíkove dni sú tu pre vás až do nedele, preto neváhajte a zažite neopakovateľnú atmosféru Terchovej s Jánošíkovými dňami.

Fotografie z piatku - autor: Milan Kosec
Fotografie z piatku - autor: Peter Reefe
Fotografie z piatku - autor: František Mucha
Všetky informácie o Jánošíkových dňoch

Fotoreport - František Mucha

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=GMT8G149E50{/youtube}

Komentáre (0)

K tomuto článku zatiaľ nie sú publikované žiadne komentáre

Komentujte

  1. Pridávate komentár ako hosť. Registrovať alebo prihlásiť sa do Vášho účtu.
0 Použitých znakov
Prílohy (0 / 3)
Share Your Location

Novinky do emailu

Dostávajte informácie o novinkách z nášho webu pravidelne raz týždenne do emailu.

Please enable the javascript to submit this form

Podobné články